RWM06341R50JS09E1
Mfr.Part #
RWM06341R50JS09E1
Diameter :
7.4mm
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Tolerance :
5%
Published :
Length :
33.7mm
Power Rating :
8W
Termination :
Axial
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Resistance :
1.5Ohm
Datasheets
RWM06341R50JS09E1
Vishay / Sfernice RWM06341R50JS09E1
Through Hole 1.5Ohm, Wirewound,