RWM062247R0JR15E1
Mfr.Part #
RWM062247R0JR15E1
Package / Case
Conformal
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Resistance :
47Ohm
Military Standard :
Not
Power Rating :
7W
Voltage - Rated :
350V
Tolerance :
5%
Package / Case :
Conformal
Published :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Termination :
Axial
Max Operating Temperature :
200°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Composition :
Wirewound
Mount :
Through Hole
Length :
18mm
Diameter :
6.5mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Datasheets
RWM062247R0JR15E1
Vishay / Sfernice RWM062247R0JR15E1
Through Hole 47Ohm, Wirewound,