RWM05266200JA14E1
Mfr.Part #
RWM05266200JA14E1
Resistance :
620Ohm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
7.4mm
Length :
24.7mm
Power Rating :
7W
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Datasheets
RWM05266200JA14E1
Vishay / Sfernice RWM05266200JA14E1
Through Hole 620Ohm, Wirewound,