RR0816P-2213-B-T5-34D
Mfr.Part #
RR0816P-2213-B-T5-34D
Description
RES SMD 221K OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Power Rating :
63mW
Tolerance :
±0.1%
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height :
400μm
Height Seated (Max) :
0.020 0.50mm
Resistance :
221kOhm
1 (Unlimited)
Susumu RR0816P-2213-B-T5-34D
RR Series, Thin Film, 221kOhm, 0.063W 1/16W, ±0.1%, -55°C~125°C