RR-IDC-12VDC-I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RR-IDC-12VDC-I
Manufacturer
Texas Instruments
Description
RFID TRANSF INTERNTL 12V 580MA
Manufacturer :
Texas Instruments
Product Category :
RFID Accessories
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output Current :
580mA