RP655-10-100-W
Mfr.Part #
RP655-10-100-W
Description
HIGH PERF SINGLE LINE DUAL STAGE
Stock
10
In Stock :
10
Configuration :
Two Stage
Series :
RP655
Termination Style :
Wire Leads
Current :
10 A
Base Product Number :
RP655
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
250V
Datasheets
RP655-10-100-W
Astrodyne TDI RP655-10-100-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH