RP610-20-100-W
Mfr.Part #
RP610-20-100-W
Description
HIGH PERF SNGL STAGE DC PWR LINE
Stock
10
In Stock :
10
Termination Style :
Wire Leads
Configuration :
Single Stage
Base Product Number :
RP610
Frequency - Operating :
Voltage - Rated AC :
250V
Current :
20 A
Series :
RP610
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Datasheets
RP610-20-100-W
Astrodyne TDI RP610-20-100-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH