RP605-200-10-W
Mfr.Part #
RP605-200-10-W
Description
HIGH CURRENT DC PWR LINE FILTERS
Stock
10
In Stock :
10
Voltage - Rated AC :
250V
Inductance :
Current :
200 A
Termination Style :
Wire Leads
Configuration :
Single Stage
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Series :
RP605
Voltage - Rated DC :
Base Product Number :
RP605
Datasheets
RP605-200-10-W
Astrodyne TDI RP605-200-10-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH