RP600-15-10-S-B
Mfr.Part #
RP600-15-10-S-B
Description
HIGH PERF DC PWR LINE FILTER
Stock
10
In Stock :
10
Base Product Number :
RP600
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Series :
RP600
Voltage - Rated AC :
100V
Current :
15 A
Configuration :
Two Stage
Termination Style :
Threaded Post (M6)
Voltage - Rated DC :
100V
Datasheets
RP600-15-10-S-B
Astrodyne TDI RP600-15-10-S-B
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH