RP480-200-10-S
Mfr.Part #
RP480-200-10-S
Description
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
Termination Style :
Threaded Post (M10)
Current :
200 A
Approval Agency :
CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Series :
RP480
3.8 kV
Voltage - Rated DC :
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
480V
Base Product Number :
RP480
Configuration :
Single Stage
Datasheets
RP480-200-10-S
Astrodyne TDI RP480-200-10-S
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH