RP480-150-100-C
Mfr.Part #
RP480-150-100-C
Description
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
Voltage - Rated AC :
480V
Current :
150 A
3.8 kV
Base Product Number :
RP480
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Configuration :
Single Stage
Approval Agency :
CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Termination Style :
Terminal Block
Series :
RP480
Datasheets
RP480-150-100-C
Astrodyne TDI RP480-150-100-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH