RP428-160-100-S
Mfr.Part #
RP428-160-100-S
Stock
33
In Stock :
33
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Termination Style :
Threaded Post (M10)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
3.5 kV
Current :
160 A
Voltage - Rated AC :
480V
Datasheets
RP428-160-100-S
Astrodyne TDI RP428-160-100-S
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH