RP415-25-2000-C
Mfr.Part #
RP415-25-2000-C
3.5 kV
Termination Style :
Terminal Block
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
480V
Current :
25 A
Datasheets
RP415-25-2000-C
Astrodyne TDI RP415-25-2000-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH