RP415-16-10-S
Mfr.Part #
RP415-16-10-S
Termination Style :
Threaded Post (M5)
3.5 kV
Voltage - Rated AC :
480V
Current :
16 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Datasheets
RP415-16-10-S
Astrodyne TDI RP415-16-10-S
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH