RP240-80-2.2-C
Mfr.Part #
RP240-80-2.2-C
Voltage - Rated AC :
250V
Termination Style :
Terminal Block
Current :
80 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Datasheets
RP240-80-2.2-C
Astrodyne TDI RP240-80-2.2-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH