RP130-40-1-C
Mfr.Part #
RP130-40-1-C
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
250V
Current :
40 A
Termination Style :
Terminal Block
Datasheets
RP130-40-1-C
Astrodyne TDI RP130-40-1-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH