RP125-45-1-C
Mfr.Part #
RP125-45-1-C
Termination Style :
Terminal Block
Current :
45 A
Voltage - Rated AC :
250V
Voltage - Rated DC :
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Datasheets
RP125-45-1-C
Astrodyne TDI RP125-45-1-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH