RP125-35-.47-W
Mfr.Part #
RP125-35-.47-W
Current :
35 A
Voltage - Rated AC :
250V
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Termination Style :
Wire Leads
Datasheets
RP125-35-.47-W
Astrodyne TDI RP125-35-.47-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH