ROX60022M0KKEM
Mfr.Part #
ROX60022M0KKEM
Description
RES 22M OHM 10% 20W AXIAL
Power (Watts) :
20W
Tolerance :
±10%
Feature :
Flame Proof, High Voltage, Safety
Factory Lead Time :
13 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
22MOhms
Size / Dimension :
0.310Diax6.050L 7.87mmx153.67mm
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Datasheets
ROX60022M0KKEM
Vishay / Dale ROX60022M0KKEM
22MOhms, 20W, Metal Oxide Film,