RNX150687MJNR6
Mfr.Part #
RNX150687MJNR6
Description
RES 687M OHM 5% 4W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~225°C
Power (Watts) :
4W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.140Diax1.540L 3.56mmx39.12mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Resistance :
687MOhms
Datasheets
RNX150687MJNR6
Vishay / Dale RNX150687MJNR6
687MOhms, 4W, Metal Oxide Film,