RNX12520M0FKWF
Mfr.Part #
RNX12520M0FKWF
Description
RES 20M OHM 1% 3W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~225°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
20mOhms
Power (Watts) :
3W
Size / Dimension :
0.140Diax1.290L 3.56mmx32.77mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
RNX12520M0FKWF
Vishay / Dale RNX12520M0FKWF
20MOhms, 3W, Metal Oxide Film,