RNR55H3321FMB14
Mfr.Part #
RNR55H3321FMB14
Description
RES 3.32K OHM 1/8W 1% AXIAL
Tolerance :
±1%
Width :
2.39mm
Composition :
Metal Film
Max Power Dissipation :
125mW
Resistance :
3.32kOhms
Power (Watts) :
0.125W 1/8W
Failure Rate :
M (1%)
Power Rating :
125mW
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Packaging :
Bulk
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Lead Free :
Contains Lead
Factory Lead Time :
11 Weeks
Length :
6.35mm
Published :
Size / Dimension :
0.094Diax0.250L 2.39mmx6.35mm
Datasheets
RNR55H3321FMB14
3.32kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,