RNR50H1003FRRE6
Mfr.Part #
RNR50H1003FRRE6
Description
RES 100K OHM 1% 1/10W AXIAL
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
Factory Lead Time :
36 Weeks
Failure Rate :
R (0.01%)
Resistance :
100kOhms
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
RNR50H1003FRRE6
100kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,