RN732ATTD2083D25
Mfr.Part #
RN732ATTD2083D25
Description
RES 208K OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±0.5%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm