RN732ATTD1562B25
Mfr.Part #
RN732ATTD1562B25
Description
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
Chip Resistor - Surface Mount
Pbfree Code :
yes
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
15.6kOhm
WRAPAROUND
Additional Feature :
Ultra Precision
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±0.1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm