RN732ATTD1562B05
Mfr.Part #
RN732ATTD1562B05
Description
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
Additional Feature :
Ultra Precision
Tolerance :
±0.1%
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
ECCN Code :
EAR99
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
15.6kOhm