RN732ATTD1542A25
Mfr.Part #
RN732ATTD1542A25
Description
RES 15.4K OHM 0.05% 1/10W 0805
WRAPAROUND
Additional Feature :
Ultra Precision
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
15.4kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V