RN732ATTD1522F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1522F50
Description
RES 15.2K OHM 1% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
15.2kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V