RN732ATTD1452A05
Mfr.Part #
RN732ATTD1452A05
Description
RES 14.5K OHM 0.05% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
14.5kOhm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
2
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V