RN732ATTD1431D100
Mfr.Part #
RN732ATTD1431D100
Description
RES 1.43K OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
1.43kOhm
Tolerance :
±0.5%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Working Voltage :
150V