RN732ATTD1373F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1373F25
Description
RES 137K OHM 1% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Resistance :
137kOhm
Ultra Precision
Pbfree Code :
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C