RN732ATTD1351F10
Mfr.Part #
RN732ATTD1351F10
Description
RES 1.35K OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
1.35kOhm
ECCN Code :
EAR99
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±1%