RN732ATTD1333C25
Mfr.Part #
RN732ATTD1333C25
Description
RES 133K OHM 0.25% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
133kOhm
Tolerance :
±0.25%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
ROHS3 Compliant
Working Voltage :
150V
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C