RN732ATTD1330A10
Mfr.Part #
RN732ATTD1330A10
Description
RES 133 OHM 0.05% 1/10W 0805
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Pbfree Code :
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Resistance :
133Ohm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Tolerance :
±0.05%