RN732ATTD1330A05
Mfr.Part #
RN732ATTD1330A05
Description
RES 133 OHM 0.05% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistor Type :
FIXED RESISTOR
Pbfree Code :
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
133Ohm
Working Voltage :
150V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm