RN732ATTD1322F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1322F50
Description
RES 13.2K OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
13.2kOhm
Additional Feature :
Ultra Precision
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W