RN732ATTD1322A25
Mfr.Part #
RN732ATTD1322A25
Description
RES 13.2K OHM 0.05% 1/10W 0805
Resistance :
13.2kOhm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C