RN732ATTD1321A10
Mfr.Part #
RN732ATTD1321A10
Description
RES 1.32K OHM 0.05% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Resistance :
1.32kOhm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±0.05%
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Working Voltage :
150V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm