RN732ATTD1303D50
Mfr.Part #
RN732ATTD1303D50
Description
RES 130K OHM 0.5% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C