RN732ATTD1302A25
Mfr.Part #
RN732ATTD1302A25
Description
RES 13K OHM 0.05% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
RN73
Additional Feature :
Ultra Precision
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
13kOhm
Tolerance :
±0.05%