RN732ATTD1301F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1301F50
Description
RES 1.3K OHM 1% 1/10W 0805
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Working Voltage :
150V
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Additional Feature :
Ultra Precision
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
1.3kOhm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W