RN732ATTD1300C10
Mfr.Part #
RN732ATTD1300C10
Description
RES 130 OHM 0.25% 1/10W 0805
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
130Ohm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm