RN732ATTD1300B25
Mfr.Part #
RN732ATTD1300B25
Description
RES 130 OHM 0.1% 1/10W 0805
RECTANGULAR PACKAGE
Number of Terminations :
2
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
130Ohm
Factory Lead Time :
9 Weeks
RN73
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Tolerance :
±0.1%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C