RN732ATTD1300A25
Mfr.Part #
RN732ATTD1300A25
Description
RES 130 OHM 0.05% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Tape and Reel (TR)
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.05%