RN732ATTD12R6F25
Mfr.Part #
RN732ATTD12R6F25
Description
RES 12.6 OHM 1% 1/10W 0805
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
12.6Ohm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Construction :
RECTANGULAR PACKAGE
Additional Feature :
Ultra Precision
Working Voltage :
150V