RN732ATTD12R4F100
Mfr.Part #
RN732ATTD12R4F100
Description
RES 12.4 OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Feature :
Moisture Resistant
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Thin Film
Additional Feature :
Ultra Precision
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packing Method :
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
ECCN Code :
EAR99
Resistance :
12.4Ohm