RN732ATTD12R3F25
Mfr.Part #
RN732ATTD12R3F25
Description
RES 12.3 OHM 1% 1/10W 0805
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
yes
Additional Feature :
Ultra Precision
Resistance :
12.3Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm