RN732ATTD1293C25
Mfr.Part #
RN732ATTD1293C25
Description
RES 129K OHM 0.25% 1/10W 0805
Tolerance :
±0.25%
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Resistance :
129kOhm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Working Voltage :
150V
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Datasheets
RN732ATTD1293C25
KOA Speer Electronics, Inc. RN732ATTD1293C25
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, RN73 Series, Thin Film, 129kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.25%, -55°C~155°C