RN732ATTD1292D50
Mfr.Part #
RN732ATTD1292D50
Description
RES 12.9K OHM 0.5% 1/10W 0805
RN73
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Working Voltage :
150V
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Tolerance :
±0.5%
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm