RN732ATTD1292C10
Mfr.Part #
RN732ATTD1292C10
Description
RES 12.9K OHM 0.25% 1/10W 0805
Tolerance :
±0.25%
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
12.9kOhm
Working Voltage :
150V